Ośrodek uzależnień Kraków

TERAPIA KRAKÓW to nazwa naszego ośrodka uzależnień. Zdecydowaliśmy się na nią, ponieważ bardzo kochamy nasze rodzinne miasto.

Placówka ulokowana jest w malowniczej dzielnicy Dębniki wśród lasów, tuż nad stawem. Jest to miejsce otoczone ciszą i spokojem, jeżeli nie liczyć czasem zanadto rozśpiewanych ptaków. Do centrum wcale nie jest daleko, jednak tutaj wydaje się, jakby było ono odległe o wiele kilometrów.

Jak wygląda ośrodek uzależnień w Krakowie?

Naszym ośrodkiem leczenia uzależnień jest trzypiętrowy dom. W niczym nie przypominamy szpitala, nie ma u nas poczekalni ani sal rodem z horrorów. Otoczony zielenią i naturą, z dużym podwórkiem, ogrodem, altanką jest doskonałym miejscem na wyciszenie umysłu i medytację. A atrakcji wcale nam nie brakuje!

Można wybrać się na przejażdżkę konną, ponieważ niedaleko ulokowana jest stadnina naszej dobrej przyjaciółki. Nad stawem można łowić ryby lub wybrać się na położony 3 km dalej basen z siłownią i sauną.

Raz w tygodniu organizujemy wyjścia poza ośrodek leczenia uzależnień w Krakowie. Czasem chodzimy do kina albo na dłuższe wycieczki, częściej jednak korzystamy z pobliskich atrakcji.

Oferta ośrodka uzależnień KRAKÓW

Do naszego ośrodka uzależnień Kraków przyjeżdżają osoby, które wymagają profesjonalnej pomocy w walce z nałogiem. Oferujemy także usługi z zakresu odtruwania organizmu od substancji psychoaktywnych, jednak tylko wtedy, gdy uczestnik detoksu zgodzi się na podjęcie terapii. Naszą specjalizacją są:

1

     uzależnienie od alkoholu (alkoholizm),

2

     uzależnienie od narkotyków (narkomania),

3

     uzależnienie od leków (lekomania).

 

Oferujemy stacjonarną terapię, ponieważ uważamy, że jest to najskuteczniejsza metoda leczenia osób uzależnionych. Wiąże się to przede wszystkim z uczestniczeniem chorego w terapii grupowej. Jest on wtedy częścią czegoś większego, widzi, że inni zmagają się z takimi samymi problemami, przez co nie czuje się samotny. A także wreszcie znalazł miejsce, w którym jest rozumiany i mimo swojej choroby, szanowany.

TERAPIA KRAKÓW