Leczenie uzależnień Łódź

Placówka w Łodzi, nad którą pieczę sprawują nasi przyjaciele - rewelacyjni psychoterapeuci, oferuje swoje usługi z zakresu uzależnień od substancji, a także uzależnień behawioralnych.

Ośrodek mieści się w dzielnicy Widzew. To piękny dom urządzony w stylu skandynawskim podzielony na 2 części - sypialnianą i terapeutyczną. Jednocześnie w leczeniu uzależnień w Łodzi bierze udział 14 osób. To kameralna placówka, dzięki czemu każdy z uczestników terapii zyskuje tyle uwagi prowadzących, ile potrzebuje.

1. Leczenie uzależnień od substancji takich jak leki, narkotyki, alkohol.

2. Leczenie uzależnień behawioralnych takich jak zakupoholizm, hazard, uzależnienie od komputera, jedzenia, seksu.

3. Leczenie uzależnień krzyżowych - odbywa się wtedy, gdy pacjent uzależniony jest od więcej niż jednego źródła - np. alkoholu i hazardu lub alkoholu i narkotyków.

Detoks w Łodzi

Większość stacjonarnych ośrodków oferuje detoks. My również posiadamy w zakresie swoich usług odtrucie alkoholowe i narkotykowe, jednak pod jednym warunkiem: po detoksie pacjent weźmie udział w leczeniu uzależnień w Łodzi.

Nie chodzi nam o to, że nie chcemy pomóc innym w bezpiecznym odstawieniu substancji. Chodzi nam przede wszystkim o to, że większość pacjentów, którzy przychodzą na detoks, to bogaci alkoholicy/narkomani, którym nie przychodzi na myśl żadne leczenie swojego uzależnienia, tylko złagodzenie nieprzyjemnych objawów wynikających z ich chwilowo-przymusowej abstynencji. Najczęściej muszą stawić się na jakieś ważne spotkanie i chcą szybko, bezboleśnie wytrzeźwieć. A poza tym, przyjmując takie osoby, a mamy ograniczoną ilość miejsc, zabieralibyśmy szansę tym, którzy rzeczywiście chcą uwolnić się ze szponów nałogu.

A my nie pomagamy chorobie, jaką jest uzależnienie, tylko z nią walczymy. Dlatego w naszej ofercie leczenia uzależnień w Łodzi nie znajdziecie samego detoksu, tylko detoks z terapią.

TERAPIA KRAKÓW