Prywatne leczenie alkoholizmu ceny

Można leczyć się w bezpłatnych placówkach. Jednak istnieje ku temu kilka ważnych przeciwwskazań:

  1. Na miejsce najczęściej czeka się bardzo długo, a przy chorobie, jaką jest uzależnienie każdy dzień to po pierwsze rozwój choroby, a po drugie, osoba uzależniona zwykle bardzo szybko rezygnuje z zaplanowanego leczenia.
  2. W tego typu miejscach jest bardzo dużo pacjentów, a personelu brakuje, dlatego żaden z uczestników takiego leczenia nie może liczyć na tyle uwagi, ile potrzebuje. Proces terapeutyczny jest niekompletny, a więc nieskuteczny.
  3. Każdy zdaje sobie z tego sprawę, w jaki sposób działają pracownicy takich miejsc. Wystarczy porównać prywatnego dentystę z tym na NFZ. Co też chcemy zaznaczyć - nie wrzucamy wszystkich do jednego wora, jednak doświadczenie naszych pacjentów, którzy przez to przeszli, skłania nas ku takim wypowiedziom.

Ceny prywatnego leczenia alkoholizmu są dla niektórych ludzi zaskoczeniem. I to dużym. Postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.

Od czego zależą ceny prywatnego leczenia alkoholizmu?

Prywatne leczenie alkoholizmu odbywa się w placówkach stacjonarnych. Pacjenci przebywają tam przez całą dobę, a terapia trwa nie krócej niż miesiąc. Cena prywatnego leczenia alkoholizmu obejmuje:

  • zakwaterowanie przez cały okres pobytu w placówce,
  • pełne wyżywienie (3 posiłki plus wyposażona lodówka dostępna bez limitu, woda, napoje),
  • terapia uzależnień - kilka godzin każdego dnia,
  • całodobowa opieka specjalistów,
  • sprzątanie ośrodka,
  • kompleksowy detoks organizmu.

Podejmij się terapii uzależnień w naszej placówce

Ośrodek uzależnień Kraków

Jeżeli Ciebie lub kogoś bliskiego dotknęła choroba, jaką jest uzależnienie od substancji - narkotyki, leki, alkohol - podejmij leczenie w ośrodku uzależnień w Krakowie.

Leczenie uzależnień Łódź

Leczenie uzależnień w Łodzi będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy w związku z uzależnieniem behawioralnym, od substancji lub krzyżowym.

Ośrodek odwykowy Opole

W ośrodku odwykowym w Opolu zajmujemy się tylko i wyłącznie leczeniem alkoholizmu. Sprawdź naszą ofertę i podejmij leczenie już dzisiaj.

Mechanizmy uzależnienia

Dowiedz się, jakie są mechanizmy uzależnienia. Znajdziesz tam np. odpowiedź na pytanie, dlaczego alkoholicy nie wiedzą, że są alkoholikami.