Odtrucia

Odtrucie zwane potocznie detoksem polega na oczyszczeniu organizmu z używek np. alkoholu lub narkotyków i jest on pierwszy etapem, które prowadzi do dalszego procesu walki z nałogiem. Detoks opiera się głównie na odstawieniu substancji odurzającej, która usunięta zostaje w krwiobiegu. Zostanie to przeprowadzone poprzez przetaczanie płynów infuzyjnych.

Odtrucia
http://www.odtruwamy.pl
Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic.
Działamy przez całą dobę.

W tym czasie pacjent przyjmuje środki farmakologiczne, mające na celu redukcję lub całkowitą eliminację skutków ubocznych zespołu odstawienia używki. Zabiegi odtruwania przeprowadzane są w specjalnych ośrodkach do walki z nałogiem lub na życzenie – w domu pacjenta. Procesem odtrucia zajmuje się zespół doświadczonych fachowców, który kontroluje całą detoksykację i reaguje na każdą potrzebę pacjenta. Najważniejsze, aby osoba uzależniona czuła komfort, ale także bezpieczeństwo oraz wsparcie.

Walka z uzależnieniem to trudny etap w życiu i nie należy stawiać temu czoła samodzielnie. Pomoc specjalistów jest koniecznym elementem, aby walka była skuteczna i przyniosła pożądany efekt, czyli życie wolne od nałogów.

Podobne wpisy